Project beschrijving
Metamorfose van een bestaande buurt
Op verzoek van Actium en in samenwerking met Gemeente Meppel heeft WVG Ontwikkeling midden in Nijeveen aan ’t Oevertje, Burgemeester Weimalaan en Julianastraat 46 huurwoningen ontwikkeld en gerealiseerd. Woningcorporatie Actium uit Assen wilde oude woningen vervangen door energiezuinige woningen voor diverse doelgroepen. De gemeente wilde de riolering, straten en het groen vernieuwen.
WVG Ontwikkeling heeft met hulp van HJK Architecten een integraal plan gemaakt voor het hele gebied, waarmee de heldere structuur van Nijeveen is hersteld. Om de ambities financieel haalbaar te maken is een deel van het plangebied bestemd voor koopwoningen.
Deze 8 koopwoningen zijn gerealiseerd voor rekening en risico van WVG Ontwikkeling BV.
De 46 sociale huurwoningen zijn turn-key opgeleverd aan woningcorporatie Actium.
Waar kunnen we jou bij helpen?
Een kantoorpand, fabriek of school bouwen? Bij ons ben je aan het juiste adres. Ook voor seriematige woningbouw en renovatie- en verduurzamingsprojecten.